ru | uk | en

Про нас

LOFT – (англ. – горище, верхній поверх) – просторе приміщення, часто промислового призначення, переобладнане під житло чи офіси.

 

Ідея  Loft зародилася в результаті використання фабричних приміщень в 40-х роках минулого століття на Манхеттені , Нью-Йорк. Пройшовши шлях від майстерні до стильного приміщення, loft опинився на піку моди у 50-х роках. Незабаром за оригінальним житлом та офісами закріпився статус елітних. І тепер в США та Європі в loft-концепції відкриваються офіси та галереї, ресторани та клуби.

 

Ключеві особливості стилю loft диктує промисловий тип приміщення – відкрите планування, максимум простору і світла, а також обов’язкове сусідство старих і нових матеріалів – вікова цегляна кладка, бетонні стіни, проста дощата підлога поєднуються зі склом, хромованими деталями та ультрасучасною технікою.

 

За півстоліття існування loft-концепції  мешканці таких приміщень змінювались – від художників і архітекторів з їх студіями та галереями, до фінансистів та іх офісів. Але усіх цих людей об’єднує індивідуальність, свобода самовираження та небажання жити в рамках умовностей.

 

Саме для таких людей створений The LOFT gastropub.

passage_main

The Loft Passage

ТК Passage, 5-й поверх, 
пр.К.Маркса, 50
067 640-50-88
Appolo_1

The Loft Appolo

ТРК Appolo, 3-й поверх, вул.Тітова,36
067-640-50-99
.